O nas

Doradzamy

Jako agencja reklamowa - drukarnia działamy od 1997 roku. Wyróżniamy się otwartością na nowe technologie, oraz nieustannym rozwojem firmy. Posiadamy zarówno drukarki małoformatowe, jak i plotery wielkoformatowe. Nasz park maszynowy to również ploter frezujący o polu roboczym 2 x 3 m - urządzenie pozwalające na nadanie dowolnego kształtu materiałom sztywnym, stwarzające  możliwość tworzenia unikalnych standów i kasetonów.

Od porady do realizacji
Posiadasz skomplikowany projekt do opracowania? A może nie masz pomysłu na motyw przewodni, który miałby się kojarzyć z Twoją marką? Nasi specjaliści, przestrzegając Twoich wytycznych, stworzą projekt na skalę Twoich potrzeb. Zastanawiasz się czy przeniesienie projektu graficznego na konkretny produkt jest możliwe? W każdej chwili służymy pomocą oraz ciekawymi alternatywami. Wykonamy indywidualny projekt graficzny, który spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy różne gadżety reklamowe, kompleksowe usługi druku małoformatowego oraz wielkoformatowego. Dzięki temu będziesz mieć możliwość przedstawienia swojej marki, oraz wręczania swoim klientom interesujących upominków z logo Twojej firmy. Oferujemy Ci kompleksową obsługę - od porady i projektu, aż po błyskawiczną realizację!

Drukujemy

- ekspresowo
Nasza Drukarnia ma do zaoferowania cały szereg usług oraz produktów związanych z różnymi rodzajami wydruków. Pracujemy w trybie ekspresowym na maszynach cyfrowych, a zlecenia w dużych nakładach wykonujemy na maszynach offsetowych. Nie ma dla nas zamówień niemożliwych do wykonania. Zrealizujemy każdy nakład jaki sobie zażyczysz.
Wydaje się, że szybka realizacja wiąże się z masową produkcją. I tu się mylisz! U nas możesz zamówić także personalizację nakładu. Możemy się nawet pochwalić ostatnim hitem – wykonujemy personalizowane koperty firmowe. To jednak nie wszystko!

- na papierze i nie tylko
Proponujemy także archiwizację dokumentów lub prezentację ofert w specjalnie do tego celu przygotowanych segregatorach oznaczonych logo i grafiką Twojej firmy. Zadbaj o profesjonalny wygląd Twojej marki: długopisy, papier firmowy, podkładki na biurko, notesy oraz inne spersonalizowane gadżety do biura z logo Twojej firmy, wzbudzą sympatię we współpracownikach i klientach. Jeśli szukasz pomysłu na nawiązanie długofalowej i lojalnej współpracy ze swoimi kontrahentami, skorzystaj z kart plastikowych, które mogą odgrywać wyznaczoną przez Ciebie rolę. Z nami stworzysz karty lojalnościowe, karty rabatowe, karty abonenckie, karnety lub identyfikatory. Swoimi wymiarami przypominają karty płatnicze, dlatego są niezwykle poręczne podczas przechowywania w portfelu. Zamówione karty możesz poddać personalizacji. Na Twoje życzenie naniesiemy na nie kody kreskowe, zdjęcia, lub oznaczymy je kolejnymi numerami.

- różnymi metodami
Tworzone przez nas gadżety reklamowe dostosujemy do profilu Twojej firmy, klienta, a nawet sezonu pogodowego lub innych okoliczności. Dzięki takim rozwiązaniom, pozytywnie zaskoczysz swoich klientów. Wśród technologii znakowania proponujemy również grawer laserowy, doming – polegający na etykietowaniu 3D, tampodruk, kalkę ceramiczną, tłoczenie oraz sitodruk. Ilość możliwości może wprawiać w lekki zawrót głowy. Spokojnie, jesteśmy również po to, żeby doradzić Ci jak najlepiej!

Projektujemy

Twoja przestrzeń – nasza pasja
Poszukujesz inspiracji do swojego wnętrza? Jesteś właścicielem biura, sklepu, gabinetu lub innego lokalu, w którym chcesz czuć się dobrze. Zależy Ci na estetyce i wyjątkowości tego miejsca, które będzie doceniane także przez Twoich klientów? Zharmonizujemy design Twojego miejsca pracy. Masz okazję żeby swoje pomysły, inspiracje i dylematy przekazać wyspecjalizowanej kadrze grafików. Mają oni zatrzęsienie pomysłów, które gustownie łączą z indywidualnymi potrzebami klienta. Zaaranżujemy przestrzeń, którą otaczasz się na co dzień. Naszą specjalnością są obiekty użyteczności publicznej. Z dużym zaangażowaniem zaprojektujemy również wystrój kameralnego biura lub innego pojedynczego pomieszczenia. Cieszymy się uznaniem wśród wielu zleceniodawców, dla których praca w nowocześnie zaprojektowanych pomieszczeniach stała się przyjemnością.

Wykwalifikowani graficy
Nasi graficy pracują w oparciu o profesjonalne oprogramowanie, takie jak Pakiet Adobe CC, Corel, a także Ciemna 4D. Wieloletnie doświadczenie, jak i zmysł artystyczny naszych specjalistów sprawia, że spod ich ręki wychodzą wyłącznie piękne projekty, które są następnie urzeczywistniane, np. jako fantastyczne fototapety. Oprócz tego zajmujemy się wszelkiego rodzaju projektami poligraficznymi, jak również grafikami na strony www. Unikalne rozwiązania, które stosujemy pozwalają na wykonywanie szerokiego zakresu projektów związanych z grafiką przeznaczoną do druku. Dlatego w dorobku naszych grafików znajdują się zarówno projekty wydruków małoformatowych , jak i wielkoformatowych.

Warto pamiętać, że…

Większość ludzi to wzrokowcy – zwróć na siebie uwagę!
Profesjonalnie zajmiemy się kompletną identyfikacją wizualną Twojej firmy. Oznacza to, że możesz powierzyć nam wykonanie logo firmy, dobranie najlepszej kolorystyki, a także wypracowanie wszystkich szczegółów, które pozwolą na efektywne budowanie Twojej marki. Zaprojektowanie wyróżniającej się identyfikacji wizualnej gwarantuje, że będziesz bardziej rozpoznawalny i kojarzony z wysoką jakością usług lub produktów.

Solidność i błyskawiczna realizacja

Nasz odzew jest natychmiastowy. Stawiamy naszych specjalistów w pełnej gotowości do burzy mózgów. Ponadto nie czekasz długo na realizację zamówień, ponieważ większość oferowanych przez nas produktów posiadamy na miejscu. Przekonaj się jakie to proste!

Instagram

Śledz nas na Facebook

Gdzie jesteśmy